<< Lot 410 - BOLOGNA - ...   Lot 412 - BOLOGNA - ... >>

Lot 411 - Numismatic Auction 3

900,00 EUR

BOLOGNA - Sisto V (1585-1590) - Testone - Busto a d. - R/ Felsinea seduta a s. - AG RR CNI 12; Munt. 96

Grading/Status: BB-SPL