<< Lot 1790 - Augusto (27 ...   Lot 1792 - Agrippa († ... >>

Lot 1791 - Auction 3 - E-auction

45,00 EUR

Augusto (27 a.C.-14 d.C.) - Quadrante - Incudine - R/ Cornucopia - (AE g. 3,32) C. 340 Bella patina verde

Grading/Status: SPL+