<< Lot 1388 - CAMPANIA - ...   Lot 1390 - APULIA - Arpi ... >>

Lot 1389 - Auction 1 - E-auction

110,00 EUR
Reserve price:
110,00 EUR

CAMPANIA - Suessa Aurunca AE 20 - Mont. 973; S. Ans. 609 (AE g. 8,01)

Grading/Status: BB+/qSPL