<< Lot 3423 - PAPALI - Pio ...   Lot 3425 - PAPALI - Leone ... >>

Lot 3424 - Auction 3 - E-auction

45,00 EUR

PAPALI - Leone XIII (1878-1903) - Medaglia - A. I - AG R Mont. 27 Piccoli ritocchi

Grading/Status: qSPL/SPL+