<< Lot 3426 - PAPALI - Leone ...   Lot 3428 - PAPALI - Leone ... >>

Lot 3427 - Auction 3 - E-auction

70,00 EUR

PAPALI - Leone XIII (1878-1903) - Medaglia - A. VII - AG Mont. 33 Patina scusa

Grading/Status: FDC