<< Lot 1393 - APULIA - ...   Lot 1395 - APULIA - Teate ... >>

Lot 1394 - Auction 1 - E-auction

85,00 EUR

APULIA - Teate Quinconcia - Mont. 1120; S. Ans. 1224 (AE g. 12,94) Bella patina verde

Grading/Status: bel BB