<< Lot 1396 - CALABRIA - ...   Lot 1398 - CALABRIA - ... >>

Lot 1397 - Auction 1 - E-auction

60,00 EUR
Reserve price:
60,00 EUR

CALABRIA - Taranto Obolo - Mont. 1914; S. Ans. 1539 (AG g. 0,31)

Grading/Status: BB-SPL