<< Lot 1397 - CALABRIA - ...   Lot 1399 - CALABRIA - ... >>

Lot 1398 - Auction 1 - E-auction

100,00 EUR
Reserve price:
100,00 EUR

CALABRIA - Taranto Litra - Vlasto 1108 (AG g. 0,8) R

Grading/Status: BB-SPL