<< Lot 1852 - Caracalla ...   Lot 1854 - Diadumeniano ... >>

Lot 1853 - Auction 1 - E-auction

70,00 EUR
Reserve price:
70,00 EUR

Caracalla e Geta 5 Assaria (Marcianopoli) - Varb. 1055 (AE g. 11,22)

Grading/Status: BB-SPL