<< Lot 185 - MACEDONIA - ...   Lot 187 - RE DI ... >>

Lot 186 - Numismatic Auction 1

220,00 EUR

RE DI MACEDONIA - Alessandro III (336-323 a.C.) Tetradramma (Mesembria) - Price 1082 (AG g. 16,75)

Grading/Status: qSPL/SPL