<< Lot 1912 - BELGIO - ...   Lot 1914 - BELGIO - ... >>

Lot 1913 - Auction 1 - E-auction

20,00 EUR

BELGIO - Leopoldo II (1865-1909) 5 Franchi 1870 - Kr. 24 AG

Grading/Status: BB-SPL