<< Lot 3 - GALLIA - ...   Lot 5 - GALLIA - ... >>

Lot 4 - Numismatic Auction 5

100,00 EUR

GALLIA - Massalia - Dracma - Busto di Artemide a d - R/ Leone a d. - (AG g. 2,78)

Grading/Status: BB-SPL