<< Lot 1094 - IBERIA - ...   Lot 1096 - ITALIA ... >>

Lot 1095 - Auction 5 - E-auction

110,00 EUR

ITALIA SETTENTRIONALE - Cenomani - Dracma - Busto di Artemide a d - R/ Leone a d. - (AG g. 3,59)

Grading/Status: BB+/SPL