<< Lot 1095 - ITALIA ...   Lot 1097 - ITALIA ... >>

Lot 1096 - Auction 5 - E-auction

100,00 EUR

ITALIA SETTENTRIONALE - Cenomani - Dracma - Busto di Artemide a d - R/ Leone a d. - (AG g. 3,03)

Grading/Status: BB-SPL