<< Lot 270 - Antonino Pio e ...   Lot 272 - Marco Aurelio ... >>

Lot 271 - Numismatic Auction 1

140,00 EUR

Faustina I (moglie di A. Pio) Sesterzio - C. 110 (AE g. 24,18)

Grading/Status: qSPL/BB+