<< Lot 6094 - ...   Lot 6096 - ... >>

Lot 6095 - Auction 5 - E-auction

150,00 EUR

LOMBARDO-VENETO - Assedio di Palmanova (1848) - 2 Lire - 1848 - R Gav. 62 Pieghe pressate

Grading/Status: BB-SPL