<< Lot 23 - SICILIA - ...   Lot 25 - SICILIA - ... >>

Lot 24 - Numismatic Auction 6

40,00 EUR

SICILIA - Palermo - AE 22 - Testa di Giano - R/ MAN (monogramma) ACILI Q entro corona - (AE g. 5,1) Calc. 71

Grading/Status: qSPL/BB+