<< Lot 285 - BRASILE - ...   Lot 287 - BULGARIA - ... >>

Lot 286 - Numismatic Auction 6

30,00 EUR

BRASILE - Pedro II (1831-1889) - 2.000 Reis - 1889 - AG Kr. 485 Segni e ossidazioni

Grading/Status: BB/SPL