<< Lot 1926 - Estere - - - ...   Lot 1928 - Estere - - - ... >>

Lot 1927 - Numismatic Auction 6

50,00 EUR

Estere - - - PALESTINA - 2 mils 1927,'41, '46 (3) - Lotto di 5 monete

Grading/Status: BB÷SPL