<< Lot 112 - Domiziano ...   Lot 114 - Nerva (96-98) ... >>

Lot 113 - Auction n.7 - E-live

80,00 EUR

Nerva (96-98) - Denario - Testa laureata a d. - R/ La Salute seduta a s. - (AG g. 3,14) C. 132; RIC 9

Grading/Status: qSPL/BB

SESSION 1 (Lots 1-2261)
Online auction
End: 24 06 2018 14:00 CET
Live auction
Starts: 24 06 2018 14:00 CET
End: 24 06 2018 23:45 CET

SESSION 2 (Lots 2262-3685)
Online auction
End: 25 06 2018 17:00 CET
Live auction
Starts: 25 06 2018 17:00 CET
End: 25 06 2018 23:45 CET