<< Lot 119 - Traiano ...   Lot 121 - Traiano ... >>

Lot 120 - Auction n.7 - E-live

270,00 EUR

Traiano (98-117) - Sesterzio - (AE g. 25,69) Minimi ritocchi

Grading/Status: BB-SPL

SESSION 1 (Lots 1-2261)
Online auction
End: 24 06 2018 14:00 CET
Live auction
Starts: 24 06 2018 14:00 CET
End: 24 06 2018 23:45 CET

SESSION 2 (Lots 2262-3685)
Online auction
End: 25 06 2018 17:00 CET
Live auction
Starts: 25 06 2018 17:00 CET
End: 25 06 2018 23:45 CET