<< Lot 119 - Traiano ...   Lot 121 - Traiano ... >>

Lot 120 - Auction n.7 - E-live

270,00 EUR

Traiano (98-117) - Sesterzio - (AE g. 25,69) Minimi ritocchi

Grading/Status: BB-SPL