<< Lot 397 - AUSTRIA - ...   Lot 399 - AUSTRIA - ... >>

Lot 398 - Auction n.7 - E-live

50,00 EUR

AUSTRIA - Giuseppe II (1765-1790) - 20 Kreuzer - 1769 A IC-SK - AG Kr. 2067.1 Fondi lucenti

Grading/Status: BB+/qSPL

SESSION 1 (Lots 1-2261)
Online auction
End: 24 06 2018 14:00 CET
Live auction
Starts: 24 06 2018 14:00 CET
End: 24 06 2018 23:45 CET

SESSION 2 (Lots 2262-3685)
Online auction
End: 25 06 2018 17:00 CET
Live auction
Starts: 25 06 2018 17:00 CET
End: 25 06 2018 23:45 CET