<< Lot 2412 - ROMA - ...   Lot 2414 - ROMA - ... >>

Lot 2413 - Auction n.7 - E-live

20,00 EUR

ROMA - Alessandro VII (1655-1667) - Scudo d'oro - Stemma - R/ ZEC E VNG Ø: 20 mm. - (BR g. 3,38) R Mazza 135 Punzone Chigi della Rovere

Grading/Status: qSPL

SESSION 1 (Lots 1-2261)
Online auction
End: 24 06 2018 14:00 CET
Live auction
Starts: 24 06 2018 14:00 CET
End: 24 06 2018 23:45 CET

SESSION 2 (Lots 2262-3685)
Online auction
End: 25 06 2018 17:00 CET
Live auction
Starts: 25 06 2018 17:00 CET
End: 25 06 2018 23:45 CET