<< Lot 2415 - ROMA - ...   Lot 2417 - ROMA - ... >>

Lot 2416 - Auction n.7 - E-live

40,00 EUR

ROMA - Clemente XI (1700-1721) - Doblone - Stemma - R/ DOBLONE DI ITALIA Ø: 28 mm. - (BR g. 12,97) R Mazza 367 Punzone Crispolti

Grading/Status: SPL

SESSION 1 (Lots 1-2261)
Online auction
End: 24 06 2018 14:00 CET
Live auction
Starts: 24 06 2018 14:00 CET
End: 24 06 2018 23:45 CET

SESSION 2 (Lots 2262-3685)
Online auction
End: 25 06 2018 17:00 CET
Live auction
Starts: 25 06 2018 17:00 CET
End: 25 06 2018 23:45 CET