<< Lot 2418 - ROMA - ...   Lot 2420 - ROMA - ... >>

Lot 2419 - Auction n.7 - E-live

25,00 EUR

ROMA - Innocenzo XIII (1721-1724) - Dobla - Stemma - R/ DOBLA DI ITALIA Ø: 24 mm. - (BR g. 6,34) R Mazza 463 Punzone Bolognetti

Grading/Status: BB+