<< Lot 3322 - Estere - - ...   Lot 3324 - Estere - - ... >>

Lot 3323 - Auction n.7 - E-live

20,00 EUR

Estere - - ECUADOR - 2 Sucres 1944, sucre 1934 e 50 c. 1928 - Lotto di 3 monete

Grading/Status: BB÷SPL+

SESSION 1 (Lots 1-2261)
Online auction
End: 24 06 2018 14:00 CET
Live auction
Starts: 24 06 2018 14:00 CET
End: 24 06 2018 23:45 CET

SESSION 2 (Lots 2262-3685)
Online auction
End: 25 06 2018 17:00 CET
Live auction
Starts: 25 06 2018 17:00 CET
End: 25 06 2018 23:45 CET