<< Lot 3324 - Estere - - ...   Lot 3326 - Estere - - ... >>

Lot 3325 - Auction n.7 - E-live

25,00 EUR

Estere - - FRANCIA - 20 Franchi 1934, 10 f. 1930, 2 f. 1917, Franco 1918, 50 c. 1919 e 1942 - Lotto di 6 monete

Grading/Status: BB÷FDC