<< Lotto 794 - Carlo Felice ...   Lotto 796 - Carlo Felice ... >>

Lotto 795 - Asta numismatica n.5

Base d'asta:
1.000,00 EUR

Carlo Felice (1821-1831) - 5 Lire - 1827 G - AG Pag. 72; Mont. 64 Patinata

Grading/Stato: FDC

Stato lotto: