<< Lotto 795 - Carlo Felice ...   Lotto 797 - Carlo Felice ... >>

Lotto 796 - Asta numismatica n.5

Base d'asta:
750,00 EUR

Carlo Felice (1821-1831) - 5 Lire - 1830 G - AG Pag. 78; Mont. 71 Patinata

Grading/Stato: qFDC/FDC

Stato lotto: