<< Lotto 796 - Carlo Felice ...   Lotto 798 - Carlo Felice ... >>

Lotto 797 - Asta numismatica n.5

Base d'asta:
900,00 EUR

Carlo Felice (1821-1831) - 2 Lire - 1826 T - AG R Pag. 86; Mont. 77

Grading/Stato: SPL-FDC

Stato lotto: