• E-auction 4
<< Lot 3128 - Carlo II il ...   Lot 3130 - Emanuele ... >>

Lot 3129 - E-auction 4

65,00 EUR

Emanuele Filiberto (1553-1580) - Bianco - 1573 Torino - (MI g. 4,54) MIR 520aa

Grading/Status: BB-SPL