<< Lot 3316 - Estere - - ...   Lot 3318 - Estere - - ... >>

Lot 3317 - Auction n.7 - E-live

20,00 EUR

Estere - - AUSTRIA - 30 Kreu. 1807 A (BB-SPL), 20 k. 1829 B, 10 k. 1765 KB, 6 k. 1800 B-F-S, 3 k. 1801 F, k. 1800 F e 1/4 di k. 1793 F - Lotto di 9 monete

Grading/Status: MB÷qSPL

SESSION 1 (Lots 1-2261)
Online auction
End: 24 06 2018 14:00 CET
Live auction
Starts: 24 06 2018 14:00 CET
End: 24 06 2018 23:45 CET

SESSION 2 (Lots 2262-3685)
Online auction
End: 25 06 2018 17:00 CET
Live auction
Starts: 25 06 2018 17:00 CET
End: 25 06 2018 23:45 CET