<< Lot 1392 - APULIA - ...   Lot 1394 - APULIA - Teate ... >>

Lot 1393 - Auction 1 - E-auction

50,00 EUR

APULIA - Salapia AE 20 - Mont. 1106; S. Ans. 739 (AE g. 5,55) Bella patina verde

Grading/Status: BB