<< Lot 6 - ITALIA ...   Lot 8 - ITALIA ... >>

Lot 7 - Numismatic Auction 5

140,00 EUR

ITALIA SETTENTRIONALE - Cenomani - Dracma - Busto di Artemide a d - R/ Leone a d. - (AG g. 3,31)

Grading/Status: qSPL/SPL