<< Lot 26 - SICILIA - ...   Lot 28 - SICILIA - ... >>

Lot 27 - Numismatic Auction 6

40,00 EUR

SICILIA - Palermo - AE 22 - Testa di Giano - R/ N A S O entro corona - (AE g. 7) Mont. 4646; S. Ans. 600

Grading/Status: qSPL/BB