<< Lot 342 - Caracalla ...   Lot 344 - Filippo I ... >>

Lot 343 - Numismatic Auction 1

170,00 EUR
Price realized:
0,00 EUR

Gordiano III e Tranquillina AE 25 (Anchialus - Tracia) (AE g. 11,53)

Grading/Status: SPL/qSPL