<< Lot 2419 - ROMA - ...   Lot 2421 - ROMA - Pio VI ... >>

Lot 2420 - Auction n.7 - E-live

20,00 EUR

ROMA - Benedetto XIV (1740-1758) - Zecchino - Stemma - R/ ZECHINO ROMANO Ø: 19 mm. - (BR g. 3,44) R Mazza 559 Punzone lupa

Grading/Status: SPL+

SESSION 1 (Lots 1-2261)
Online auction
End: 24 06 2018 14:00 CET
Live auction
Starts: 24 06 2018 14:00 CET
End: 24 06 2018 23:45 CET

SESSION 2 (Lots 2262-3685)
Online auction
End: 25 06 2018 17:00 CET
Live auction
Starts: 25 06 2018 17:00 CET
End: 25 06 2018 23:45 CET